Cookies help us provide better user experience. By using our website, you agree to the use of cookies.

Hakkımızda

Tatilcilerin yol arkadaşı, gezginlerin daimi başlangıç noktası nemturturlari.com.tr bugün tur severlerin desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen, başarıları ödüllerle onurlandırılan ve GAP turları dendiğinde akla ilk gelen marka konumuna yükselmiştir. Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine nemrutturlari.com.tr’nin tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tur tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir.

Kalite Politikamız

Nemrutturlari.com.tr uzman personeli ve profesyonel yapılanmasıyla yasal mevzuat şartları ve müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayarak, teknoloji, insan kaynağı ve altyapı yatırımlarıyla sürekli iyileştirmeyi benimseyip uygulayarak, müşterisini her daim misafirleri olarak değerlendirip, %100 müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Bu sebeple 15 yıldır liderliğini sürdürdüğümüz sektörde güvenin adı olmaya devam etmekteyiz. 

Vizyonumuz

Nemrutturlari.com.tr tüm Türkiye’yi GAP turlarına göndermeyi ve %100 müşteri memnuniyetini sağlama amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyonumuz

Nemrutturlari.com.tr her daim değişime ve yeniliğe açık bir yapılanmaya sahip olup, müşteri odaklı çalışmaktadır. Nemrutturlari.com.tr öncelikle müşteri için vardır. Teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine ve personeline kullandırıp, yaptığı işte fark yaratmayı hedeflemektedir. Her zaman müşterinin ve çalışanın tercih edeceği tur operatörü olmaya çalışmaktadır.